Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yükseokulu 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Kurumlar Arası (Genel Not Ortalamasına Göre) Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında Yüksekokulumuz Bölümlerine Kurumlar Arası (Genel Not Ortalamasına Göre) Yatay Geçiş Başvurularına göre Yüksekokulumuz Yatay-Dikey Geçiş ve Burs Komisyonunca Yapılan Değerlendirme Sonucu İçin Tıklayınız.

Kayıtlar 31/08/2023  – 01/09/2023 tarihleri arasında Yüksekokulumuz öğrenci işleri biriminde yapılacaktır. Kesin kayıt işlemleri için adayların şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

1 – Onaylı not döküm belgesi (Transkript)
2 – Onaylı öğrenci belgesi (E-Devlet üzerinden alınan belgeler geçerlidir.)
3 – Ders içerikleri  (Zorunlu olmayıp İnternet bağlantısını gösteren yazı geçerlidir.)
4 – ÖSYM sonuç belgesi (Aldığı puanları ve puan türlerini gösteren sonuç belgesi)
5 – Disiplin Cezası alıp almadığına dair belge (Diğer belgelerinde ilgili ibare bulunan öğrenciler için zorunlu değildir.)
6 – İstenen belgelere ilave olarak: Hazırlık sınıfı okuyan ya da kayıt donduran öğrencilerin belgelerini eklemeleri gerekmektedir. (Diğer belgelerinde ilgili ibareler bulunan öğrenciler için zorunlu değildir.)

Not:
1- Birden fazla yükseköğretim kurumunda kayıtlı olan normal öğretim öğrencileri katkı payı ödeyeceklerdir.
2- Başvuru için sisteme yüklenmiş olan belgelerin aslı kayıt esnasında istenecek olup, bu belgelerde değişiklik olması durumunda kesin kayıt işlemi yapılmayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2023

Skip to content