2020-2021 BAHAR YARIYILI TEK DERS SINAV BAŞVURUSU KABUL EDİLENLER !!!

TEK DERS SINAVI: Mezuniyeti için gerekli tüm yükümlülüklerini yerine getirip sadece devam şartını sağlamış olduğu tek dersi kalan son sınıf öğrencileri için Tek Ders Sınavı başvuruları alınmıştır. Bu kapsamda gerekli kontroller yapılmış olup Tek Ders Sınavına girmeye hak kazanan öğrencilerimizin bulunduğu liste yazımız ekinde sunulmuştur. 

Tek Ders Sınavları 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü 11:00 ile 13:00 saatleri arasında Mergen BTK ( https://mergen.btk.gov.tr/ ) üzerinden uzaktan sınav şeklinde yapılacaktır. Öğrencilerimiz Mergen BTK sistemine, “Kullanıcı Adı” olarak T.C. kimlik numaralarının tamamını; “Şifre” olarak da T.C. numaralarının ilk 8 hanesini yazarak girebileceklerdir. Ayrıca E- Devlet şifresiyle de bu sisteme giriş yapılabilir. Mergen BTK’ya tanımlı olmayan öğrencilerimizin de tanımlaması yapılmıştır.

NOT: Mergen BTK sistemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşanması ihtimaline karşı, listede bulunan öğrencilerimizin telefon numaraları ilgili ders hocalarımızla paylaşılmıştır. Sistemsel bir sorun oluşması halinde ders hocaları kendi dersinin sınavına girecek öğrencileri arayarak sınavın, e-mail üzerinden “ödev” şeklinde sunulmasını da isteyebilir. Tek Ders Sınavına girecek olan öğrencilerimize duyurulur…

2020-2021-BAHAR-Tek Ders Kabul Edilenler

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2021

Skip to content