AZAMİ ÖĞRENİM SÜRESİ SONUNDA VERİLECEK SINAV HAKLARI !

2547 sayılı kanunun 44. Maddesine göre öğrencilerimiz; öğrenim süresi iki yıl olan önlisans programlarını azami dört yıl içinde tamamlamak zorundadırlar. Azami öğrenim süresi sonunda devam şartını yerine getirdiği başarısız dersi bulunan veya müfredatında eksik/hiç almadığı dersi bulunmayan öğrencilerimizin başvuru hakkı vardır…

“Azami Öğrenim Süreleri Sonunda Verilecek Sınav Hakları Uygulama Esasları” için aşağıdaki PDF dosyasını indirebilirsiniz.

AFYONKARAHİSAR-SAĞLIK-BİLİMLERİ-ÜNİVERSİTESİ-ÖN-LİSANS-VE-LİSANS-ÖĞRENİMİNDE-AZAMİ-ÖĞRENİM-SÜRELERİ-SONUNDA-VERİLECEK-SINAV-HAKLARI-UYGULAMA-ESASLARI

Bu kapsamda Meslek Yüksekokulumuzda aşağıda belirtilen tarihlere göre uygulama yapılacaktır:

Başvuru Tarihi —————– 14 – 27 Temmuz 2021

Değerlendirme —————– 02 – 05 Ağustos 2021

Sonuç İlanı      —————– 06 Ağustos 2021

Sınavlar           —————– 10 Ağustos 2021

Başvurular sadece okulumuz e-mail adresine ( ashmyo@afsu.edu.tr  ) yapılacaktır. Yazımız ekinde belirtilen “matbu dilekçe” doldurulup tükenmez veya pilot kalemle imzalandıktan sonra fotoğrafı çekilip belirtilen adrese gönderilmelidir. Dilekçe şeklinde yazılmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvurular sadece 14 TEMMUZ 2021 mesai başlangıcından 27 TEMMUZ 2021 mesai bitimine kadar yapılacaktır. Bu tarihlerden daha önce veya daha sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Sınavın ne şekilde yapılacağı başvurusu kabul edilen öğrencilerimize bildirilecektir.

NOT: E-mail adresimize gönderilen dilekçeler şeklen kontrol edildikten sonra dilekçenin gönderildiği mail adresine mutlaka dönüt mesajı verilecektir. E-mail üzerinden dilekçelerini gönderen öğrencilerimizin mutlaka bu dönüt mesajını okumasını istiyoruz. 27 TEMMUZ 2021 mesai bitimine kadar dönüt mesajı almayan öğrencilerimiz, en geç bu tarihte yüksekokulumuzun öğrenci işleriyle iletişim kurmalıdır.

Azami Matbu Dilekçe

Güncelleme Tarihi: 9 Temmuz 2021

Skip to content