2020-2021 BAHAR YARIYILI TEK DERS SINAVI BAŞVURU DUYURUSU!! EN GÜNCEL!!

TEK DERS SINAVI BAŞVURU SÜRECİ

8-13 TEMMUZ 2021  — Tek Ders Sınavı Başvuru Süresi

14 TEMMUZ 2021 — Tek Ders Sınavı Değerlendirme

16 TEMMUZ  2021 — Girebilecek öğrenci listesi Duyuru

26 TEMMUZ  2021 — Tek Ders Sınavı

TEK DERS SINAVI: Mezuniyeti için gerekli tüm yükümlülüklerini yerine getirip sadece devam şartını sağlamış olduğu tek dersi kalan son sınıf öğrencileri için Tek Ders Sınavı başvurusu alınacaktır.

Başvurular sadece okulumuz e-mail adresine ( ashmyo@afsu.edu.tr  ) yapılacaktır. Yazımız ekinde belirtilen “matbu dilekçe” doldurulup tükenmez veya pilot kalemle imzalandıktan sonra fotoğrafı çekilip belirtilen adrese gönderilmelidir. Dilekçe şeklinde yazılmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvurular sadece 8 TEMMUZ 2021 mesai başlangıcından 13 TEMMUZ 2021 mesai bitimine kadar yapılacaktır. Bu tarihlerden daha önce veya daha sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Sınavın ne şekilde yapılacağı başvurusu kabul edilen öğrencilerimize bildirilecektir.

NOT: E-mail adresimize gönderilen dilekçeler şeklen kontrol edildikten sonra dilekçenin gönderildiği mail adresine mutlaka dönüt mesajı verilecektir. E-mail üzerinden dilekçelerini gönderen öğrencilerimizin mutlaka bu dönüt mesajını okumasını istiyoruz. 13 TEMMUZ 2021 mesai bitimine kadar dönüt mesajı almayan öğrencilerimiz, en geç bu tarihte yüksekokulumuzun öğrenci işleriyle iletişim kurmalıdır.

tekders_dilekcesi

Güncelleme Tarihi: 7 Temmuz 2021

Skip to content